En iyi değeri sunan ikinci el tekerlekli sandalye arıyorsanız, aradığınız yer burası! Burada çok düşük fiyatlarla ikinci el tekerlekli sandalyeler bulabilirsiniz. İkinci el tekerlekli sandalyelerimiz hala mükemmel kalitededir ve satışa çıkmadan önce tamamen kontrol edilir ve onaylanır, bu yüzden büyük bir kalite ve beklediğiniz tüm özelliklerden emin olabilirsiniz.
Tüm tekerlekli sandalyeler, tamir edildikten sonra yenilenir ve yeniden monte edilir. Her biri, tamamen kontrol edilip, işlevsel olduklarından ve rahat bir sürüş sağladıklarından emin olmak için dikkatli bir şekilde incelenir. Ürünlerimiz aynı zamanda 0 ürünler olup Teşhir ürünleridir. 2. el ürünlerde iade yoktur, değişim yapılabilmektedir.Değişimler ise ürün bedelinin maksimum %(yüzde) 30 altında tutara sahip ürünle değişimi yapılabilmektedir.

Dayanıklılık ve kalite de ikinci el tekerlekli sandalye seçiminde önemli bir faktördür. Sandalyenin sağlam bir yapıya sahip olması ve uzun süreli kullanıma uygun olması gerekmektedir. Malzeme kalitesi, çerçeve yapısı ve tekerlekler

 • 39 Ürün

 • Akıllı Filtreleme
  TOPLAM GENİŞLİK
  TOPLAM UZUNLUK
  RENK
  ARKA TEKER
  ÖN TEKER
  OTURMA YERİ GENİŞLİĞİ
  TAŞIMA KAPASİTESİ
  ÜRÜN AĞIRLIĞI
  AKÜ